Zicher - Marek Lajcha

Bezpečnostné dvere ZICHER

Spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2000. Dodávka, montáž a servis certifikovaných bezpečnostných dverí Sherlock. Bezpečnostné kovania, vložky, doplnky. Predaj trezorov. Havarijný servis - otváranie zabuchnutých dverí.

Bezpečnostné dvere ZICHER

Bezpečnostné dvere Nitra, bezpečnostné dvere Levice, bezpečnostné dvere Zlaté Moravce

Spoločnosť ZICHER - bezpečnostné systémy pôsobí na trhu od roku 2000. Špecializujeme sa na dodávku, montáž a servis bezpečnostných dverí SHERLOCK, bezpečné trezory a protipožiarne dvere.

Ako spolupracujúci partner spoločnosti SHERLOCK, dodržujeme všetky normy a certifikácie kvality vychádzajúce zo skúšobní a certifikačných orgánov, ktoré permanentne overujú kvalitu bezpečnostných dverí SHERLOCK.

Pri každej montáži bezpečnostných dverí a trezorov, prísne dodržujeme anonymitu našich klientov.

Vysoký štandard kvality práce našich montážnych skupín, pri montáži bezpečnostných dverí pravidelne overujeme spätnou väzbou u našich zákazníkov.

Od roku 2000 sme namontovali bezpečnostné dvere stovkám spokojných zákazníkov od vlastníkov bytov až po veľké súkromné objekty.
V našej práci sa neustále vzdelávame a ponuku našich výrobkov a služieb dopĺňame o najnovšie trendy v oblasti bezpečnosti.

Dobré rady pri výbere bezpečnostných dverí.

Nevyhovujú Vám naše otváracie hodiny? Náš bezpečnostný technik Vás navštívi aj mimo otváracích hodín. Obhliadka a poradenstvo ZDARMA pri výbere bezpečnostných dverí. Kontaktujte nás >>

Potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kontaktovať, všetky kontakty nájdete tu...